Oranžový nástenný rámček Styler Malaga, 20 x 25 cm

Rám, ktorý svojou jednoduchosťou neohromí, ale naopak vyzdvihne krásu vašich zvečnených spomienok. Je navrhnutá tak, aby sa do nej dokonale zmestila... viac informácií »
Oranžový nástenný rámček Styler Malaga
Značka: Styler
9,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rám, ktorý svojou jednoduchosťou neohromí, ale naopak vyzdvihne krásu vašich zvečnených spomienok. Je navrhnutá tak, aby sa do nej dokonale zmestila...

Rám, ktorý svojou jednoduchosťou neohromí, ale naopak vyzdvihne krásu vašich zvečnených spomienok. Je navrhnutá tak, aby sa do nej dokonale zmestila fotografia s rozmermi 13 x 18 cm.Veľmi žiadaný produkt Oranžový nástenný rámček Styler Malaga, 20 x môžete kúpiť aktuálne tu na našom webe v známej rubrike rámčeky. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu. U nás ponúkame viac, máme v ponuke však tiež viac skvelých produktov od výrobcu Styler. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný výrobok Oranžový nástenný rámček Styler Malaga, 20 x od značky s dlhou históriou Styler môžete zohnať momentálne na webe za parádnu cenu! Na našich stránkach za 9,99 EUR.