Oranžový koberec Universal Caucas Multi, 200 x 290 cm

Čo majú spoločné koberce od značky Universal? Ide predovšetkým o nápaditý moderný vzhľad a kvalitné materiály. Výnimkou nie je ani kolekcia... viac informácií »
Oranžový koberec Universal Caucas Multi
Značka: Universal
259 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čo majú spoločné koberce od značky Universal? Ide predovšetkým o nápaditý moderný vzhľad a kvalitné materiály. Výnimkou nie je ani kolekcia...

Čo majú spoločné koberce od značky Universal? Ide predovšetkým o nápaditý moderný vzhľad a kvalitné materiály.

Výnimkou nie je ani kolekcia Caucas, ktorá je vyrobená z kombinácie 40 % polypropylénu, 20 % recyklovaného polyesteru a 40 % recyklovanej bavlny. Tento esteticky vyladený koberec sa tak vyznačuje jednoduchou údržbou a na dotyk mäkkým povrchom. Skvele si navyše rozumie aj s podlahovým kúrením.Tento kvalitný a lacný produkt Oranžový koberec Universal Caucas nájdete bez problémov na stránkach v obľúbenej kategórii koberce! Teraz môžete kúpiť parádne produkty z tejto populárnej sekcie v bezva akcii. Známa značka Universal má k dispozícii vynikajúce produkty To nie je všetko, náš sortiment je široký. Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od dodávateľa Universal. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt Oranžový koberec Universal Caucas Multi, od top výrobcu Universal ľahko nájdete tady teraz so zľavou. Výhodne teraz u nás za 259 EUR.