Oranžový kameninový hrnček Bloomingville Paula, 280 ml

Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to... viac informácií »
Oranžový kameninový hrnček Bloomingville Paula
Značka: Bloomingville
14,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to...

Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to zmenu. Skúste riad značky Bloomingville a vyhláste fádnym kuchynským doplnkom vojnu.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.Veľa žiadaný produkt Oranžový kameninový hrnček Bloomingville Paula, 280 ml možno kúpiť v pohode tu na stránkach v rubrike čaj a káva. Teraz môžete nájsť kvalitné produkty z tejto známej kategórie za super peniaze.

Nový produkt Oranžový kameninový hrnček Bloomingville Paula, od spoločnosti so zárukou kvality Bloomingville ide získať tu a teraz za extra cenu! Teraz za akčnú cenu 14,99 EUR.