Oranžovo-béžový vonkajší koberec NORTHRUGS Hatta, 160 x 230 cm

Tento štýlový koberec od značky NORTHRUGS hneď na prvý pohľad zaujme svojím decentným dizajnom, ale pozor - je to poriadny tvrďák! Je totiž... viac informácií »
Oranžovo-béžový vonkajší koberec NORTHRUGS Hatta
Značka: NORTHRUGS
116 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento štýlový koberec od značky NORTHRUGS hneď na prvý pohľad zaujme svojím decentným dizajnom, ale pozor - je to poriadny tvrďák! Je totiž...

Tento štýlový koberec od značky NORTHRUGS hneď na prvý pohľad zaujme svojím decentným dizajnom, ale pozor – je to poriadny tvrďák!

Je totiž vyrobený z odolného polypropylénu a tak sa nezľakne vody, nečistôt a aj po rokoch si zachová rovnakú krásnu farbu. Môžete ho tak využiť nielen v interiéri, ale pokojne aj kdekoľvek vonku. Skrátka vás nenechá v štichu nikde! Tento dizajnový produkt Oranžovo-béžový vonkajší koberec NORTHRUGS Hatta, 160 x je dostupný taktiež na webe zaradený v rubrike vonkajšie koberce. Získajte akčné produkty z našej kategórie za výpredajovú cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od značky NORTHRUGS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľmi žiadaný kus Oranžovo-béžový vonkajší koberec NORTHRUGS Hatta, 160 x 230 od výrobcu so skvelou povesťou NORTHRUGS jednoducho môžete získať práve teraz na našej webovej stránke za výhodné peniaze. Teraz za 116 EUR.