Oranžová podnožka Marie Claire Home Susan

Dajte si nohy nahor a relaxujte. S pufom Susan od Marie Claire Home to bude hračka. Je potiahnutý tkaninou zo 100 % polyesteru, ktorá sa podobá ľanu.... viac informácií »
Oranžová podnožka Marie Claire Home Susan
Dajte si nohy nahor a relaxujte. S pufom Susan od Marie Claire Home to bude hračka. Je potiahnutý tkaninou zo 100 % polyesteru, ktorá sa podobá ľanu....

Dajte si nohy nahor a relaxujte. S pufom Susan od Marie Claire Home to bude hračka. Je potiahnutý tkaninou zo 100 % polyesteru, ktorá sa podobá ľanu. Povrch je vybavený technológiou Easy Care, ktorá zjednodušuje údržbu. Má taktiež certifikát OEKO-TEX® Standard 100, ktorý zaručuje. že produkt je zdravotne vyhovujúci a bez škodlivých chemikálií. Celú konštrukciu dopĺňajú kovové nohy v čiernej farbe. Vďaka tomuto modernému vzhľadu ho môžete ľahko zladiť s takmer akýmkoľvek interiérom. Okrem toho ho môžete kombinovať s kreslom Susan.

Veľmi obľúbený produkt Oranžová podnožka Marie Claire Home Susan možno zakúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike podnožky! Mrknite na kvalitné výrobky v spomínanej rubrike na pár kliknutí.

Obľúbený a kvalitný produkt Oranžová podnožka Marie Claire od dodávateľa tovaru Marie Claire Home ľahko nájdete na našich stránkach teraz práve za akčnú cenu. Aktuálne za 379 EUR.