Opálová žiarovka UMAGE IDEA LED A+, 13W

Superžárovky IDEA boli vyrobené s ohľadom na životné prostredie aj kvalitu svetla a váš interiér prežiaria okamžite po zapnutí teplým, príjemným... viac informácií »
Opálová žiarovka UMAGE IDEA LED A+
Značka: UMAGE
11,40 EUR18,99 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Superžárovky IDEA boli vyrobené s ohľadom na životné prostredie aj kvalitu svetla a váš interiér prežiaria okamžite po zapnutí teplým, príjemným...

Superžárovky IDEA boli vyrobené s ohľadom na životné prostredie aj kvalitu svetla a váš interiér prežiaria okamžite po zapnutí teplým, príjemným svetlom.

Žiarovky IDEA majú vysoký štandard podania farieb a verne napodobňujú prirodzené svetlo. V porovnaní s ostatnými žiarovkami sú skvelou voľbou pre úsporu energie. Zostávajú chladné po celú dobu svojej životnosti. Tento lacný produkt Opálová žiarovka UMAGE IDEA LED A+, 13W môžete zohnať aktuálne tu na našom webe v známej sekcii žiarovky! Teraz kúpite ešte ostatné kúsky z našej rubriky za najnižšiu cenu! Máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé produkty od výrobcu UMAGE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Žiadaný produkt Opálová žiarovka UMAGE IDEA LED od kvalitnej značky UMAGE jednoducho nájdete práve dnes navždy výhodne! Výhodne za cenu 11,40 EUR.