Okrúhly jedálenský stôl DEEP Furniture Jack, ⌀ 80 cm

Okrúhly jedálenský stôl tak akurát pre štyroch, ktorí sa majú radi a nevadí im občas o seba zavadiť lakťom. Už viete, na aké stoličky posadíte... viac informácií »
Okrúhly jedálenský stôl DEEP Furniture Jack
Okrúhly jedálenský stôl tak akurát pre štyroch, ktorí sa majú radi a nevadí im občas o seba zavadiť lakťom. Už viete, na aké stoličky posadíte...

Okrúhly jedálenský stôl tak akurát pre štyroch, ktorí sa majú radi a nevadí im občas o seba zavadiť lakťom. Už viete, na aké stoličky posadíte vašich najbližších?

O značke
DEEP Furniture je dánska nábytkárska značka, ktorá sídli v Holstebro, kde vyvíja a vyrába nábytok už viac ako dvadsaťpäť rokov. Vlastný tím dizajnérov svoju kreativitu využíva pri tvorbe produktov, ktoré sú nielen krásne, ale predovšetkým kvalitné a spoľahlivé. V zľave produkt Okrúhly jedálenský stôl DEEP Furniture Jack, ⌀ 80 cm je k dispozícii okrem iného tu na webe v kategórii jedálenské stoly. Teraz kúpite zľavnené produkty z našej rubriky za super peniaze!

Výnimočný a žiadaný produkt Okrúhly jedálenský stôl DEEP Furniture Jack, ⌀ 80 cm s osvedčenou značkou DEEP Furniture jednoducho zoženiete teraz v ponuke za outletovú cenu! Teraz za akčnú cenu 279 EUR.