Okrovožltá pohovka WOOOD Rocco, 187 cm

Kombinácia dizajnového vzhľadu a kvalitného sedenie. Nielen to sú prednosti pohovky WOOOD Rocco. Potrebnú stabilitu jej dodávajú nôžky z masívnej... viac informácií »
Okrovožltá pohovka WOOOD Rocco
Značka: WOOOD
999 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kombinácia dizajnového vzhľadu a kvalitného sedenie. Nielen to sú prednosti pohovky WOOOD Rocco. Potrebnú stabilitu jej dodávajú nôžky z masívnej...

Kombinácia dizajnového vzhľadu a kvalitného sedenie.

Nielen to sú prednosti pohovky WOOOD Rocco. Potrebnú stabilitu jej dodávajú nôžky z masívnej brezy. Tento žiadaný produkt Okrovožltá pohovka WOOOD Rocco, 187 máte možnosť kúpiť už dnes na našom webe v obľúbenej rubrike pohovky a gauče! Zaobstarajte si parádne produkty v spomínanej kategórii na pár kliknutí. Nebojte sa, máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelého tovaru od značky WOOOD. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov WOOOD dlhodobo predáva vynikajúce výrobky A tu je dôkaz.

Vynikajúci kus Okrovožltá pohovka WOOOD Rocco, od dodávateľa s dlhou históriou WOOOD nájdete tu teraz práve za parádnu cenu. Teraz za 999 EUR.