Odolný koberec Vitaus Kalissa Siyah, 60 × 100 cm

Čo tak zaobstarať si koberec? Taký, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu je ťažke nájsť, ale... viac informácií »
Odolný koberec Vitaus Kalissa Siyah
Značka: Vitaus
13 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čo tak zaobstarať si koberec? Taký, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu je ťažke nájsť, ale...

Čo tak zaobstarať si koberec? Taký, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C a je protišmykový. Takúto kombináciu je ťažke nájsť, ale Vitaus to vie!

Ich koberce sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka tomu sú veľmi odolné. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyňa či chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Upozornenie: svetloružová časť koberca na obrázku je v skutočnosti biela. Často hľadaný kus môžete zohnať aktuálne tu a teraz na našom webe v známej kategórii koberce. Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie za outletovú cenu. U zákazníkov obľúbená značka Vitaus má v stálej ponuke vysoko kvalitné produkty. Ponuka platí do vypredania zásob.

V zľave tovar Odolný koberec Vitaus Kalissa Siyah, 60 × 100 cm od popredného výrobcu Vitaus ľahko získate teraz za výpredajovú cenu. V akcii za cenu 13 EUR.