Odmerka Yamazaki Layer, 500 ml

Stavte na minimalistický elegantný dizajn a kvalitné spracovanie s prémiovou japonskou značkou Yamazaki, ktorej praktické výrobky vám uľahčia... viac informácií »
Odmerka Yamazaki Layer
Značka: YAMAZAKI
12,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stavte na minimalistický elegantný dizajn a kvalitné spracovanie s prémiovou japonskou značkou Yamazaki, ktorej praktické výrobky vám uľahčia...

Stavte na minimalistický elegantný dizajn a kvalitné spracovanie s prémiovou japonskou značkou Yamazaki, ktorej praktické výrobky vám uľahčia organizáciu práce a domácnosti.

To je aj prípad tejto jedinečnej odmerky, ktorá sa bude vynímať v každej modernej kuchyni. Je to nepostrádateľný nástroj, ktorý vám pomôže odmerať správne množstvo ingrediencií a prispeje k úspešnému vareniu alebo pečeniu.

Telo je tvarované do priehradiek po 100 ml, čo vizuálne uľahčuje meranie. Kalibrácia sa vykonáva v milimetroch a šálkach.

Odmerka je vyrobená z odolného tritanového plastu, ktorý možno používať v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.
Tento veľmi žiadaný produkt Odmerka Yamazaki Layer, 500 ml môžete získať jednoducho tu u nás zaradený v kategórii odmerky a lieviky! Teraz nájdete akčné produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu! Populárny dodávateľ YAMAZAKI predáva prémiové výrobky. To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa YAMAZAKI. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt Odmerka Yamazaki Layer, 500 od spoločnosti s popredným postavením na trhu YAMAZAKI ľahko získate v našej aktuálnej ponuke trvalo výhodne. Na zohnanie práve v akcii za 12,99 EUR.