Odkladací stolík z dubového dreva Kare Design Z, 30 x 20 cm

Stolík Kare Design neplní v interiéri iba odkladaciu funkciu. Samotný vynikne ako odvážny a moderný solitér, ktorý na prvý pohľad upúta... viac informácií »
Odkladací stolík z dubového dreva Kare Design Z
Stolík Kare Design neplní v interiéri iba odkladaciu funkciu. Samotný vynikne ako odvážny a moderný solitér, ktorý na prvý pohľad upúta...

Stolík Kare Design neplní v interiéri iba odkladaciu funkciu. Samotný vynikne ako odvážny a moderný solitér, ktorý na prvý pohľad upúta pozornosť.

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ich víziou bolo doplniť nábytok inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s netradičnou tvárou.
Od svojho založenia v roku 1981 ohromuje značka obdivovateľov po celom svete. Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým každodennou inšpiráciou, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou. Veľa žiadaný produkt Odkladací stolík z dubového dreva Kare Design Z, 30 x 20 cm získate bez problémov na webe zaradený v sekcii odkladacie stolíky. Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto populárnej sekcie za super cenu!

Podarený produkt Odkladací stolík z dubového od nášho známeho výrobcu Kare Design možno nájsť momentálne na našich stránkach so zľavou. Ceny od 196 EUR.