Odkladací stolík Mauro Ferretti Boston

Kúzlo útulného domova spočíva v správnom výbere nábytku. Takom, ktorý najlepšie vystihuje vašu osobnosť, a vy sa potom budete cítiť sami... viac informácií »
Odkladací stolík Mauro Ferretti Boston
Kúzlo útulného domova spočíva v správnom výbere nábytku. Takom, ktorý najlepšie vystihuje vašu osobnosť, a vy sa potom budete cítiť sami...

Kúzlo útulného domova spočíva v správnom výbere nábytku. Takom, ktorý najlepšie vystihuje vašu osobnosť, a vy sa potom budete cítiť sami sebou.

Mauro Ferretti je majster talianskeho dizajnu, ktorý kráča v šľapajach moderných trendov, výrobkom dodáva nevšednú tvár a slovo originalita mu nie je cudzie. Tak svoj interiér zverte do jeho pomyselných rúk a uvidíte, že každá návšteva bude vaše bývanie len obdivovať a vy sa budete cítiť pohodlne.

Odkladací stolík je zhotovený z jedľového dreva. Rozmer zásuvky je 24 x 47 x 10 cm, polička meria 51 x 46 a od hornej dosky je vzdialená 24 cm. Veľmi obľúbený tovar Odkladací stolík Mauro Ferretti je k dostaniu bez problémov na webe v populárnej sekcii nočné stolíky. Pripravili sme pre vás ostatné kusy vo spomínanej sekcii za najnižšiu cenu!

Tento akčný tovar Odkladací stolík Mauro Ferretti od poprednej značky Mauro Ferretti máte možnosť kúpiť si na našich stránkach teraz za úžasnú cenu. Ponuky už od 193 EUR.