Odkladací stolík Kare Design Barocco

Provokácia, originalita, ale aj každodenná inšpirácia. Taký je svet značky Kare Design, ktorá k vám domov prináša nábytok a doplnky s ľahkým... viac informácií »
Odkladací stolík Kare Design Barocco
Provokácia, originalita, ale aj každodenná inšpirácia. Taký je svet značky Kare Design, ktorá k vám domov prináša nábytok a doplnky s ľahkým...

Provokácia, originalita, ale aj každodenná inšpirácia. Taký je svet značky Kare Design, ktorá k vám domov prináša nábytok a doplnky s ľahkým nádychom extravagancie.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete. Veľmi žiadaný produkt Odkladací stolík Kare Design Barocco je k dostaniu v pohode tu na stránkach v známej rubrike odkladacie stolíky! Získajte unikátne produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Kare Design pre svojich zákazníkov poskytuje vysoko kvalitný sortiment.

Tento unikátny kus Odkladací stolík Kare Design Barocco od poprednej značky Kare Design je k dostaniu dnes za výpredajovú cenu! V akcii od 145 EUR.