Odkladací stolík Canett Lucille, ø 55 cm

Keď sa spojí drevo a kov, vždy z toho vznikne krásny nábytok. Tento kúsok sa skvele hodí do všetkých interiérov. Či už milujete moderné poňatie... viac informácií »
Odkladací stolík Canett Lucille
Značka: Canett
249 EUR
Kúpiť v e-shope »
Keď sa spojí drevo a kov, vždy z toho vznikne krásny nábytok. Tento kúsok sa skvele hodí do všetkých interiérov. Či už milujete moderné poňatie...

Keď sa spojí drevo a kov, vždy z toho vznikne krásny nábytok. Tento kúsok sa skvele hodí do všetkých interiérov. Či už milujete moderné poňatie alebo si potrpíte na scandi štýl, tento doplnok podčiarkne krásu vášho domova ♥

O ZNAČKE
Canetti je dánska značka, ktorá svoj úspech založila na spokojných zákazníkoch. Ponúka širokú škálu menšieho nábytku v nevšednom dizajne, ktorý si zamilovali ľudia po celom svete. Veľmi žiadaný produkt Odkladací stolík Canett Lucille, ø je k dostaniu v pohode na stránkach v obľúbenej sekcii odkladacie stolíky! Pripravili sme akčné výrobky zo spomínanej sekcie za parádnu cenu. Dodávateľ Canett môže ponúknuť prvotriedny sortiment. Presvedčte sa! Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke tiež viac kúskov od dodávateľa Canett. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný tovar Odkladací stolík Canett Lucille, ø od tejto skvelej značky Canett nájdete teraz v ponuke za skvelú cenu. Produkt momentálne predávame za 249 EUR.