Oceľový nastaviteľný stojan na oblečenie Compactor Basic

Na kabáty, košele, ale i napríklad na páry topánok. A vďaka svojmu šikovnému prevedeniu sa vojde aj pod schodisko. Reč je o tomto stojane na... viac informácií »
Oceľový nastaviteľný stojan na oblečenie Compactor Basic
Značka: Compactor
56,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Na kabáty, košele, ale i napríklad na páry topánok. A vďaka svojmu šikovnému prevedeniu sa vojde aj pod schodisko. Reč je o tomto stojane na...

Na kabáty, košele, ale i napríklad na páry topánok. A vďaka svojmu šikovnému prevedeniu sa vojde aj pod schodisko.

Reč je o tomto stojane na oblečenie od značky Compactor, ktorého výška sa dá nastaviť v rozmedzí 102 – 170 cm. Kým zarážky na vrchnej tyči sa postarajú o to, aby oblečenie nešmýkalo, pojazdné kolieska s priemerom 4 cm zaistia jednoduché premiestňovanie z miestnosti do miestnosti. Tento veľmi obľúbený výrobok Oceľový nastaviteľný stojan na oblečenie možno získať okrem iného tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii stojany na oblečenie! Teraz kúpite zľavnené kúsky z tejto obľúbenej kategórie za akčnú cenu! Dodávateľ Compactor dlhodobo ponúka prémiový sortiment Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Máme toho viac, pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov od výrobcu Compactor. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Podarený produkt Oceľový nastaviteľný stojan na oblečenie od značky s dlhou tradíciou Compactor jednoducho môžete nájsť v našej online ponuke za výpredajovú cenu. Ponuky od 56,90 EUR.