Obrus Cooksmart ® Country Floral, 178 x 132 cm

Máte radšej, keď je váš jedálenský stôl pokrytý obrusom, ktorý chráni povrch a zároveň dodá útulný vzhľad? Vyskúšajte obrus z kolekcie... viac informácií »
Obrus Cooksmart ® Country Floral
Značka: Cooksmart ®
15,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Máte radšej, keď je váš jedálenský stôl pokrytý obrusom, ktorý chráni povrch a zároveň dodá útulný vzhľad? Vyskúšajte obrus z kolekcie...

Máte radšej, keď je váš jedálenský stôl pokrytý obrusom, ktorý chráni povrch a zároveň dodá útulný vzhľad? Vyskúšajte obrus z kolekcie Cooksmart ® Country Floral.

Poznámka: tento kúsok je vyrobený z odolného PVC materiálu bez tkaných vlákien. Aby nedošlo k zničeniu, neklaďte na obrus nádoby priamo z rúry alebo platne. Unikátny a obľúbený výrobok Obrus Cooksmart ® Country Floral, 178 x 132 cm možno získať ľahko na stránkach v známej kategórii kuchynský textil! Teraz môžete kúpiť unikátne produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze!

Kvalitný a obľúbený produkt Obrus Cooksmart ® Country Floral, od kvalitnej značky Cooksmart ® možno zohnať tu teraz práve až neuveriteľne lacno. Produkt je v súčasnosti v predaji za 15,49 EUR.