Obrazové hodiny Šálka kávy, 45 × 70 cm

Sú to hodiny, alebo obraz? Oboje! Clockart je kombináciou, ktorá vám vyrieši hneď dva problémy naraz - ako si ozdobiť holé steny a ako mať zárovaň... viac informácií »
Obrazové hodiny Šálka kávy
Značka: ClockArt
58 EUR
Kúpiť v e-shope »
Sú to hodiny, alebo obraz? Oboje! Clockart je kombináciou, ktorá vám vyrieši hneď dva problémy naraz - ako si ozdobiť holé steny a ako mať zárovaň...

Sú to hodiny, alebo obraz? Oboje! Clockart je kombináciou, ktorá vám vyrieši hneď dva problémy naraz – ako si ozdobiť holé steny a ako mať zárovaň v izbe ukazovateľ času. Hodiny ukazujú čas na plátne, ktoré je natiahnuté na drevený rám hrubý 3 cm.
Vynikajúci kus možno zohnať tiež u nás v populárnej sekcii hodiny. Preskúmajte úplne nové výrobky v spomínanej rubrike v akcii. Populárny výrobca medzi zákazníkmi ClockArt vám ponúka prémiový sortiment. A to je ešte len začiatok. Máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac kúskov od značky ClockArt. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Obrazové hodiny Šálka kávy, 45 × 70 cm od poprednej spoločnosti ClockArt pohodlne získate v našej internetovej ponuke za výhodnú cenu! V súčasnosti za cenu 58 EUR.