Obraz Styler Glasspik Jetty II, 80 × 120 cm

Obraz má úžasnú moc zmeniť výzor celého interiéru. Nemusíte teda podnikať náročné kroky, aby ste si bývanie trochu oživili. Stavte na tento... viac informácií »
Obraz Styler Glasspik Jetty II
Značka: Styler
98 EUR
Kúpiť v e-shope »
Obraz má úžasnú moc zmeniť výzor celého interiéru. Nemusíte teda podnikať náročné kroky, aby ste si bývanie trochu oživili. Stavte na tento...

Obraz má úžasnú moc zmeniť výzor celého interiéru. Nemusíte teda podnikať náročné kroky, aby ste si bývanie trochu oživili. Stavte na tento kúsok, ktorý je svojím motívom originálny a len ťažko prehliadnuteľný!

Potrebné príslušenstvo na zavesenie obrazu (okrem skrutiek) je súčasťou balenia. Ukryté je v drážkach škatule.

O značke:
Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na maximum odraziť vo svojich nástenných dekoráciách, obrazoch a hodinách. Veľa podarený výrobok je dostupný pohodlne na webe v populárnej sekcii obrazy! Získajte úplne nové produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu. Naša ponuka je široká, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Styler. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt Obraz Styler Glasspik Jetty II, 80 × 120 cm od známej kvalitnej značky Styler k dostaniu v našej aktuálnej ponuke za výhodnú cenu! Akčná cena 98 EUR.