Obojstranný tvrdý matrac Guy Laroche Home Vision, 160 x 200 cm

Latexová pena, pružiny a pohodlie. To všetko nájdete v matraci Vision. Je ideálny, ak radi spíte na chrbte alebo počas spánku často meníte polohu.... viac informácií »
Obojstranný tvrdý matrac Guy Laroche Home Vision
Latexová pena, pružiny a pohodlie. To všetko nájdete v matraci Vision. Je ideálny, ak radi spíte na chrbte alebo počas spánku často meníte polohu....

Latexová pena, pružiny a pohodlie. To všetko nájdete v matraci Vision. Je ideálny, ak radi spíte na chrbte alebo počas spánku často meníte polohu. Poskytuje vášmu telu oporu. Úchyty na bočnej strane uľahčujú premiestňovanie matraca.

Zloženie matraca:
Zimná strana je vyrobená z latexovej peny a hypoalergénnych vlákien. Latex má dobré termoregulačné vlastnosti, je vzdušný, ľahko odvetráva vlhkosť a má ortopedické vlastnosti.
Strana studenej peny. Studená pena je vynikajúca pri regulácii teploty – v lete chladí a v zime hreje. Vyznačuje sa optimálnou priepustnosťou, ktorá umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu, odvádza teplo a znižuje výskyt roztočov.
Doskové pružiny. Super produkt Obojstranný tvrdý matrac Guy Laroche Home máte možnosť dostať okrem iného tu na našich stránkach zaradený v kategórii matrace. Teraz nájdete ostatné produkty v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Guy Laroche Home môže ponúknuť prémiové výrobky Ale to nie je všetko, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalšie produkty od značky Guy Laroche Home. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Obojstranný tvrdý matrac Guy Laroche Home Vision, 160 od poprednej spoločnosti Guy Laroche Home k dispozícii na našich stránkach teraz práve skutočne lacno. Iba teraz za 799 EUR.