Obojstranný matrac Tropico Revital II 2/3, 200 x 160 cm

Radi odpočívate na tuhšom matraci, zatiaľ čo vaša milovaná polovička preferuje mäkšie modely? Potom je tento kúsok z kolekcie Revital stvorený... viac informácií »
Obojstranný matrac Tropico Revital II 2/3
Značka: Tropico
169 EUR199 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Radi odpočívate na tuhšom matraci, zatiaľ čo vaša milovaná polovička preferuje mäkšie modely? Potom je tento kúsok z kolekcie Revital stvorený...

Radi odpočívate na tuhšom matraci, zatiaľ čo vaša milovaná polovička preferuje mäkšie modely? Potom je tento kúsok z kolekcie Revital stvorený priamo pre vás.

Obojstranný matrac má jadro z kvalitnej studenej peny Coolbase, ktorá má vysokú životnosť aj priedušnosť a zaručuje odolnosť voči plesniam, roztočom a baktériám. Obe strany jadra sú vybavené hĺbkovou masážnou profiláciou rozdelenou do 7 anatomických zón, ktorá pomáha lepšiemu prekrveniu povrchovej časti tela a uvoľneniu chrbtových svalov.

Luxusný poťah prešívaný dutým vláknom, obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Pri používaní uvoľňuje arómu, ktorá má antialergické a antiseptické účinky. Snímateľný poťah je pre ľahšie pranie deliteľný na dve samostatné polovice. Neodolateľný tovar Obojstranný matrac Tropico Revital II 2/3, 200 x 160 cm možno zohnať bezprostredne na našich stránkach v obľúbenej rubrike matrace! Nájdite si parádne kúsky z tejto známej sekcie za parádnu cenu!

Tento veľmi žiadaný produkt Obojstranný matrac Tropico Revital II 2/3, 200 x 160 cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou Tropico pohodlne nakúpite práve teraz na našej webovej stránke za akčnú cenu! Akčná cena 169 EUR.