Obojstranný matrac Moonia Pink Cloud Max, 200 x 200 cm

Matrac Pink Cloud Max pozostáva z kombinácie vlákien viscosoft a Biotherm, ktoré spolu s efektom oblakov zabezpečujú dokonalý odpočinok. Preto je... viac informácií »
Obojstranný matrac Moonia Pink Cloud Max
Značka: Moonia
499 EUR
Kúpiť v e-shope »
Matrac Pink Cloud Max pozostáva z kombinácie vlákien viscosoft a Biotherm, ktoré spolu s efektom oblakov zabezpečujú dokonalý odpočinok. Preto je...

Matrac Pink Cloud Max pozostáva z kombinácie vlákien viscosoft a Biotherm, ktoré spolu s efektom oblakov zabezpečujú dokonalý odpočinok. Preto je relaxácia, ktorú poskytuje, skutočne optimálna.

Jeho pena je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila hmotnosti a polohe vášho tela a obopínala krivky vašej postavy. Týmto spôsobom zabraňuje vzniku tlakových bodov a zabezpečuje skvelý odpočinok s najlepším možným komfortom. Okrem toho je matrac vďaka svojmu zloženiu z jadra z HR peny, elastickej tkaniny a hypervodivých materiálov schopný odvádzať veľké množstvo tepelného toku, čím sa dosiahne odpočinok bez akumulácie teploty.

Obojstranná technológia Duo-System umožňuje kedykoľvek si vybrať požadovanú tvrdosť matraca. Na jednej strane si môžete zvoliť strednú tuhosť a na druhej strane vysokú tuhosť.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac zabezpečuje termoreguláciu a optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a zadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia. Unikátny a žiadaný produkt Obojstranný matrac Moonia Pink Cloud Max, 200 x 200 cm máte možnosť získať bez ťažkostí tu na webe umiestnený v sekcii matrace. Teraz kúpite úplne nové produkty z tejto sekcie za outletovú cenu! Máme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke ďalšie preverené produkty značky Moonia. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Lacný produkt Obojstranný matrac Moonia Pink Cloud Max, od značky so zárukou kvality Moonia nájdete momentálne za úplne najnižšiu cenu! Cena už od 499 EUR.