Obojstranný matrac Moonia Nordic Flex, 160 x 200 cm

Matrac Nordic Flex má vrstvu Viscosoft, ktorá pomáha regulovať tok tepla a zvyšuje pocit odpočinku a pohodlia. Tento podporný systém matraca je... viac informácií »
Obojstranný matrac Moonia Nordic Flex
Značka: Moonia
399 EUR
Kúpiť v e-shope »
Matrac Nordic Flex má vrstvu Viscosoft, ktorá pomáha regulovať tok tepla a zvyšuje pocit odpočinku a pohodlia. Tento podporný systém matraca je...

Matrac Nordic Flex má vrstvu Viscosoft, ktorá pomáha regulovať tok tepla a zvyšuje pocit odpočinku a pohodlia. Tento podporný systém matraca je vytvorený nezávisle vo vrstvách, aby sa počas spánku dosiahol efekt nadýchnutia. Poskytuje tiež skvelú prispôsobivosť bez toho, aby sa telo ponáralo. Okrem toho má optimálnu tuhosť a priedušné a tepelne citlivé jadro. Jeho vrchný poťah je vyrobený z elastickej tkaniny s vysokou gramážou a mimoriadne mäkkou výplňou.

Obsahuje vlákna Biotherm, ktoré znižujú elektrostatický náboj tela vznikajúci pri hromadení trenia. To pomáha dosiahnuť a predĺžiť fázu spánku REM a dosiahnuť tak ešte lepší odpočinok.

Tento matrac je vybavený technológiou Duo-System, ktorá poskytuje dve nezávislé tvrdosti

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 21 cm
Viscosoft: 2 cm Biotherm vlákno: 400 gr
DuoSystem H2-H3
Systém Anti-stress Pro® AirSense

Matrac je 100 % priedušný a má ochranu proti vlhkosti.
Poťah matraca je dezinfikovateľný, protiplesňový, protiroztočový a má antibakteriálny systém. Matrac zabezpečuje termoreguláciu a optimálnu priedušnosť, je nedeformovateľný, ergonomický a nezadržiava vlhkosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskym certifikátom CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia. Exkluzívny tovar zoženiete práve teraz tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike matrace. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, máme aj v ponuke viac vybraných výrobkov od výrobcu Moonia. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný kus Obojstranný matrac Moonia Nordic Flex, od známej spoločnosti Moonia ide zaobstarať práve teraz so zľavou. K dispozícii teraz v predaji za 399 EUR.