Obojstranný matrac Moonia King Relax Supreme, 200 x 200 cm

Matrac King Relax Supreme s 12 opornými zónami sa prispôsobí vášmu telu v závislosti od polohy počas spánku a pomáha správne podoprieť hlavu a... viac informácií »
Obojstranný matrac Moonia King Relax Supreme
Značka: Moonia
799 EUR
Kúpiť v e-shope »
Matrac King Relax Supreme s 12 opornými zónami sa prispôsobí vášmu telu v závislosti od polohy počas spánku a pomáha správne podoprieť hlavu a...

Matrac King Relax Supreme s 12 opornými zónami sa prispôsobí vášmu telu v závislosti od polohy počas spánku a pomáha správne podoprieť hlavu a chrbticu. Vďaka systému Pressure Care, ktorý kombinuje dokonalé rozloženie hmotnosti vo viacerých zónach, je zaručená optimálna prispôsobivosť, čím sa eliminujú nepríjemné tlakové body.

Jadro HR a 6 cm hrubý viacvrstvový systém zložený z viskoelastickej peny, peny SuperSoft a vlákien BIOTHERM pomáhajú zabezpečiť plnohodnotný a pohodlný odpočinok.

Obojstranná technológia Duo-System® vám umožňuje zvoliť si požadovanú konzistenciu. Stredná tuhosť na strane A a vysoká tuhosť na strane B.

Technické špecifikácie:
Hrúbka: +/- 30 cm
Viscoelstica + supermäkká pena + vlákna BIOTHERM
Systém AirSense
DuoSystem H2-H3

Matrac má tiež hygienický systém proti plesniam, roztočom a baktériám, aby bol odpočinok čo najhygienickejší. Poťah matraca je antialergický a má tiež zosilnený obvod a špeciálne bezpečnostné švy pre lepšiu kompaktnosť.

Matrac je tiež ocenený systémom OEKO-TEX® a európskou certifikáciou CETEM.

Výrobok sa dodáva vo vákuu a pred použitím sa musí nechať 24 hodín odpočívať na hladkom povrchu. Aby sa zachoval optimálny stav výrobku, je potrebné ho rozbaliť do troch týždňov od prevzatia.
Žiadaný výrobok máte možnosť získať v pohode tu na stránkach v známej sekcii matrace! Teraz získate úplne nové kusy zo spomínanej sekcie jednoducho online! Máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané produkty od značky Moonia. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca zákazníkov Moonia vám poskytuje prvotriedny produkty.

Tento zľavnený výrobok Obojstranný matrac Moonia King Relax Supreme, 200 x od obľúbenej značky so zárukou kvality Moonia máte možnosť nakúpiť tu za výhodnú cenu! Teraz za akčnú cenu 799 EUR.