Obliečky z organickej bavlny Södahl Organic Silvergrass, 140 x 220 cm

Obľúbený tovar Obliečky z organickej bavlny Södahl Organic od nášho popredného výrobcu Södahl organic zoženiete tu výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 106 EUR. EAN: 5722000154457
Obliečky z organickej bavlny Södahl Organic Silvergrass
106 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Prémiové obliečky značky Södahl Organic sú ideálnou voľbou pre každého, komu záleží na prvotriednej kvalite prevedenia a elegantnom štýle.

Vďaka svojmu rastlinnému motívu vnesú do spálne nádych sviežosti a svojimi vlastnosťami priaznivo ovplyvnia aj váš spánok. Sú vyrobené z organickej bavlny, ktorá bola vypestovaná bez použitia syntetických hnojív a následne spracovaná šetrnými procesmi bez prítomnosti potenciálne nebezpečných látok.

Ekologický a etický pôvod dokladá medzinárodný certifikát GOTS. Vďaka tomuto prírodnému zloženiu je textília mimoriadne jemná na dotyk a šetrná k citlivej pokožke.

Je vysokopriedušná a dobre pohlcuje vlhkosť, takže vám poskytne príjemný pocit sucha aj počas teplých nocí. Vyniká tiež vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou, takže pravidelným praním neprichádza o svoj tvar ani o sýtosť farby. Kvalitný a lacný tovar Obliečky z organickej bavlny Södahl Organic Silvergrass, môžete dostať ešte tu na webe umiestnený v kategórii obliečky. Teraz môžete kúpiť obľúbené produkty z tejto obľúbenej sekcie za outletovú cenu. Známy dodávateľ Södahl organic dlhodobo predáva vysoko kvalitné produkty. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.