Obliečky z mikrovlákna na dvojlôžko AmeliaHome Eagle, 200 x 220 cm + 50 x 75 cm

Značka AmeliaHome je expertom na vkusné a štýlové vzory. Kolekcia Eagle je vďaka svojim sivým tónom elegantným a univerzálnym riešením, ak sa s... viac informácií »
Obliečky z mikrovlákna na dvojlôžko AmeliaHome Eagle
Značka: AmeliaHome
38 EUR
Kúpiť v e-shope »
Značka AmeliaHome je expertom na vkusné a štýlové vzory. Kolekcia Eagle je vďaka svojim sivým tónom elegantným a univerzálnym riešením, ak sa s...

Značka AmeliaHome je expertom na vkusné a štýlové vzory. Kolekcia Eagle je vďaka svojim sivým tónom elegantným a univerzálnym riešením, ak sa s partnerom nemôžete zhodnúť na farebnosti spálne.

Prečo obliečky z mikrovlákna?

Je hebké na dotyk a svojim leskom pripomínaj luxusný satén. Posteľná bielizeň z mikrovlákna je oproti tomu zamatovému ale oveľa príjemnejšia. Je ľahká, priedušná a savá.

Krásne sadne do vášho štýlu spálne a zároveň sa ľahko udržiava.
Veľa žiadaný tovar Obliečky z mikrovlákna na dvojlôžko AmeliaHome Eagle, 200 x 220 máte možnosť kúpiť bez ťažkostí na stránkach zaradený v kategórii obliečky! Vyhľadajte si podobné produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke však viac skvelých produktov od dodávateľa AmeliaHome. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka AmeliaHome svojim zákazníkom dodáva kvalitné produkty.

Tento akčný tovar Obliečky z mikrovlákna na dvojlôžko AmeliaHome Eagle, 200 x 220 cm + 50 x 75 cm od známej kvalitnej značky AmeliaHome ľahko získate aktuálne na webe za výborné peniaze! Aktuálne za 38 EUR.