Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Simple Checkers, 200 x 200 cm

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu... viac informácií »
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Simple Checkers
Značka: Butter Kings
97,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu...

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.
Vysokokvalitný kus Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Simple Checkers, 200 x 200 možno získať práve tu na našich stránkach umiestnený v kategórii obliečky. Teraz si môžete zaobstarať unikátne produkty v spomínanej kategórii za outletovú cenu! Tento výrobca Butter Kings ponúka svojim zákazníkom prémiové výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých kúskov značky Butter Kings. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Podarený kus Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Simple Checkers, 200 x od top výrobcu Butter Kings je možné získať u nás teraz za super cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 97,90 EUR.