Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 200 x 200 cm

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu... viac informácií »
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow
Značka: Butter Kings
97,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu...

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.
Veľmi žiadaný výrobok Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Marbling Flow, 200 môžete zaobstarať okrem iného tu na stránkach umiestnený v rubrike obliečky. Teraz získate podobné kúsky z tejto známej kategórie za priaznivú cenu! Obľúbený výrobca zákazníkov Butter Kings má na sklade skvelé produkty Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. U nás vám ponúkneme viac, mrknite tiež na viac kvalitných produktov od výrobcu Butter Kings. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Lacný produkt Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings od dodávateľa kvalitných produktov Butter Kings jednoducho môžete zohnať práve teraz za super cenu! Teraz za akčnú cenu 97,90 EUR.