Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Botanical Art, 140 x 200 cm

Zababušte sa do obliečok od českej značky Butter Kings, ktorá kladie dôraz ako na dizajn, tak aj na kvalitné materiály. Vyrobené sú z bavlneného... viac informácií »
Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Botanical Art
Zababušte sa do obliečok od českej značky Butter Kings, ktorá kladie dôraz ako na dizajn, tak aj na kvalitné materiály. Vyrobené sú z bavlneného...

Zababušte sa do obliečok od českej značky Butter Kings, ktorá kladie dôraz ako na dizajn, tak aj na kvalitné materiály.

Vyrobené sú z bavlneného saténu charakteristického svojou nezameniteľnou jemnosťou, prirodzeným leskom aj dlhou životnosťou. Medzi jeho ďalšie prednosti patrí aj vysoká priedušnosť a absorpcia vlhkosti, čo oceníte predovšetkým počas parných letných mesiacov.
Obľúbený výrobok Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Botanical ide zohnať bezprostredne tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike obliečky. Teraz môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto sekcie z pohodlia domova! Nebojte, máme toho viac, mrknite na ďalšie preverené produkty od značky Butter Kings. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Butter Kings vás obohatí o vynikajúci sortiment.

Tento veľmi obľúbený produkt Obliečky z bavlneného saténu Butter Kings Botanical Art, od známej spoločnosti Butter Kings ľahko získate na našich stránkach teraz práve výhodne. Práve teraz v akcii za 75 EUR.