Obliečky s plachtou na dvojlôžko Cats, 200 × 220 cm

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka, ktorá plní hneď dve funkcie... viac informácií »
Obliečky s plachtou na dvojlôžko Cats
Značka: Eponj Home
35 EUR58,90 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka, ktorá plní hneď dve funkcie...

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka, ktorá plní hneď dve funkcie naraz. V chladnej noci vás dvojnásobne zahreje a keby sa vám náhodou nechcelo ustielať, nevadí, posteľ prikrývkou zakryjete. A tiež ju môžete použiť aj namiesto klasického paplóna. V sade nájdete aj obliečky na vankúš.
Žiadaný produkt Obliečky s plachtou na dvojlôžko Cats, zoženiete taktiež u nás umiestnený v sekcii obliečky! Preskúmajte unikátne produkty v spomínanej kategórii za extra cenu! Populárna značka v očiach zákazníkov Eponj Home ponúka vysoko kvalitné výrobky. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke viac kúskov od výrobcu Eponj Home. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Super výrobok Obliečky s plachtou na dvojlôžko od spoločnosti s úžasnou reputáciou Eponj Home máte možnosť kúpiť si online stále výhodne. Teraz nakúpite za 35 EUR.