Obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Mijolnir Paula Blue, 140 × 200 cm

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky . Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky. S týmito... viac informácií »
Obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Mijolnir Paula Blue
Značka: Mijolnir
35 EUR58,90 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky . Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky. S týmito...

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky . Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky.

S týmito obliečkami na jednolôžko z ranforce bavlny a s jeho trendy vzormi sa budete vznášať ako na jemnom obláčiku a spánok v nich bude príjemným pohladením na duši aj na tele.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE (NA PREHYB)
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Toto vrecko teda stačí len prevliecť cez paplón či vankúš a máte hotovo.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Tento žiadaný produkt ide zohnať teraz tu na webe v obľúbenej rubrike detské obliečky. Teraz môžete získať iné produkty z tejto obľúbenej kategórie za skvelú cenu! To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Mijolnir. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Známa značka Mijolnir má k dispozícii kvalitné výrobky

Obľúbený a akčný tovar Obliečky na jednolôžko z ranforce od známeho výrobcu Mijolnir nájdete v súčasnosti za skvelú cenu! Ponuky už od 35 EUR.