Obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey, 140 × 200 cm

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky . Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky. S týmito... viac informácií »
Obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey
Značka: Mijolnir
35 EUR58,90 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky . Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky. S týmito...

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky . Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky.

S týmito obliečkami na jednolôžko z ranforce bavlny a s jeho trendy vzormi sa budete vznášať ako na jemnom obláčiku a spánok v nich bude príjemným pohladením na duši aj na tele.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE (NA PREHYB)
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Toto vrecko teda stačí len prevliecť cez paplón či vankúš a máte hotovo.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Obľúbený výrobok Obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey, 140 × možno kúpiť už dnes na našom webe v známej kategórii detské obliečky. Teraz si môžete kúpiť skvelé produkty z tejto obľúbenej kategórie z pohodlia domova. Dodávateľ Mijolnir vás a vašich blízkych obohatí o špičkový tovar Môžete sa presvedčiť sami.

Obľúbený a akčný tovar Obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey, 140 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Mijolnir je možné zakúpiť online v zľave! Ponuka od 35 EUR.