Obliečky na jednolôžko Murika Denco, 140 × 200 cm

V obliečkach spíte každý deň. Vyberte si také, v ktorých budete radi ležať. Čo práve tento kúsok? Svojim nápaditým dizajnom rozhodne neomrzia a... viac informácií »
Obliečky na jednolôžko Murika Denco
Značka: Victoria
55 EUR
Kúpiť v e-shope »
V obliečkach spíte každý deň. Vyberte si také, v ktorých budete radi ležať. Čo práve tento kúsok? Svojim nápaditým dizajnom rozhodne neomrzia a...

V obliečkach spíte každý deň. Vyberte si také, v ktorých budete radi ležať. Čo práve tento kúsok? Svojim nápaditým dizajnom rozhodne neomrzia a na dotyk príjemný materiál bude čerešničkou na torte.

Obálkové zapínanie (na prehyb)
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto časť stačí len pretiahnuť cez perinu či vankúš a máte obliečky.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie perín a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Vysokokvalitný produkt Obliečky na jednolôžko Murika Denco, 140 × 200 cm získate priamo tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii obliečky. Teraz môžete získať ešte ďalšie produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu.

Veľa predávaný výrobok Obliečky na jednolôžko Murika Denco, 140 × 200 cm od dodávateľa kvalitných produktov Victoria ľahko zoženiete práve dnes za dobrú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 55 EUR.