Obliečka na vankúš Vitaus Marilyn, 43 × 43 cm

Kto by pohrdol možnosťou váľať sa celučký deň v posteli či na gauči a vychutnávať si hodiny relaxu? Pri pohľade na vankúše v pestrofarebných... viac informácií »
Obliečka na vankúš Vitaus Marilyn
Značka: Vitaus
9 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kto by pohrdol možnosťou váľať sa celučký deň v posteli či na gauči a vychutnávať si hodiny relaxu? Pri pohľade na vankúše v pestrofarebných...

Kto by pohrdol možnosťou váľať sa celučký deň v posteli či na gauči a vychutnávať si hodiny relaxu? Pri pohľade na vankúše v pestrofarebných oblieckach si s touto myšlienkou budete pohrávať ešte častejšie. Aby tiež nie.

Vďaka príjemnému materiálu a vlastnej osobnosti dotvorí hrejivú a útulnú atmosféru vášho domova, ktorú budete opúšťať len s veľmi ťažkým srdcom.

Poznámka: obliečka je potlačená farebným vzorom len na jednej strane, druhá strana je biela. Unikátny a obľúbený kus Obliečka na vankúš Vitaus Marilyn, 43 × 43 cm môžete kúpiť jednoducho u nás umiestnený v sekcii obliečky na vankúše! Pripravili sme ešte iné produkty z tejto populárnej rubriky za super cenu. Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov od výrobcu Vitaus. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt Obliečka na vankúš Vitaus Marilyn, od známeho dodávateľa Vitaus jednoducho zaobstaráte práve dnes za výpredajovú cenu. Stojí teraz u nás 9 EUR.