Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds Avorio, 155 × 200 cm

Príjemné obliečky sú základ dobrého odpočinku. Tie od WeLoveBeds sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá vás bude rozmaznávať celú noc a ktorú... viac informácií »
Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds Avorio
Značka: WeLoveBeds
82 EUR137 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
Príjemné obliečky sú základ dobrého odpočinku. Tie od WeLoveBeds sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá vás bude rozmaznávať celú noc a ktorú...

Príjemné obliečky sú základ dobrého odpočinku. Tie od WeLoveBeds sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá vás bude rozmaznávať celú noc a ktorú budete ráno len ťažko opúšťať. Pri výrobe obliečky bola využitá egyptská mako bavlna tkaná v Miláne. Charakterizuje sa neodolateľne hladkým a jemným povrchom, ktorý vyniká i mimoriadnou pevnosťou.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.Kvalitný a žiadaný produkt Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds Avorio, 155 × 200 možno nakúpiť ľahko tu na webe zaradený v sekcii obliečky. Mrknite na ostatné produkty z tejto kateógrie z pohodlia domova. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac! Mrknite na ďalší preverený tovar značky WeLoveBeds. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ WeLoveBeds vám môže ponúknuť top tovar Však to vidíte sami!

Výnimočný a žiadaný tovar Obliečka na perinu na jednolôžko WeLoveBeds od obľúbeného výrobcu WeLoveBeds je možné nakúpiť bezpečne online extra výhodne. Výhodne za 82 EUR.