Nôž z nehrdzavejúcej oceli Jean Dubost All Stainless Paring, 8,5 cm

Jean Dubost a jeho rodina je príkladom remeselnej tradície, ktorej hodnota neutícha. Jeho starý otec bol znalec vo výrobe príborov, jeho otec založil v... viac informácií »
Nôž z nehrdzavejúcej oceli Jean Dubost All Stainless Paring
Značka: Jean Dubost
14,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jean Dubost a jeho rodina je príkladom remeselnej tradície, ktorej hodnota neutícha. Jeho starý otec bol znalec vo výrobe príborov, jeho otec založil v...

Jean Dubost a jeho rodina je príkladom remeselnej tradície, ktorej hodnota neutícha. Jeho starý otec bol znalec vo výrobe príborov, jeho otec založil v roku 1920 továreň na príbory a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii.

Francúz Jean Dubost tak rozbehol vo väčšom rodinnú firmu posadenú uprostred skvostnej francúzskej krajiny, vybavil ju najmodernejšími technológiami, ale zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa nich stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu.

Jean Dubost je vo Francúzsku synonymom pre ostrosť a štýlové stolovanie, aké tu doteraz chýbalo.Tento kvalitný a lacný produkt Nôž z nehrdzavejúcej oceli Jean Dubost All Stainless Paring, 8,5 zoženiete bezstarostne tu na webe v obľúbenej rubrike nože! Pozrite sa na ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii v bezva akcii!

Tento skvelý kus Nôž z nehrdzavejúcej oceli Jean od populárneho výrobcu Jean Dubost možno získať teraz v ponuke za výpredajovú cenu! V súčasnosti za 14,99 EUR.