Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava Dark

Často hľadaný kus Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA od známeho popredného výrobcu Skandica máte možnosť kúpiť si momentálne na našich stránkach vo výhodnej akcii! Teraz zaobstaráte len za 239 EUR. EAN: 5902273657064
Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava Dark
Značka: Skandica
239 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Praktických odkladacích plôch nie je nikdy dosť, a čo potom v spojení s tak efektnými dizajnom. Nočný stolík z kolekcie Viveca Dark sa pýši veľmi starostlivo spracovaným masívnym borovicovým drevom.

K dispozícii má jednu užitočnú a objemnú zásuvku, ktorá pojme vaše cennosti a menšie predmety. Môže poslúžiť napríklad na uloženie obľúbenej knižky, ktorú radi pred spaním čítate. Alebo taktiež na zásobu štupľov do uší, ak je vaša drahá polovička nekorunovaným kráľom v hlbokom oddychovaní.

Stolík krásne dozdobí masívna posteľ z rovnakej kolekcie , ktorá je k dispozícii v štyroch základných veľkostiach.

Starostlivosť o tento kus nábytku je veľmi jednoduchá, stačí pravidelne utierať a zbavovať povrch nečistôt a prachu. Pre zvýšenie trvanlivosti a odolnosti dreva môžete zvoliť rôzne spôsoby impregnácie a rôzne prípravky určené pre starostlivosť o masívne drevo.

O ZNAČKE:
SKANDICA je mladá, inovatívna nábytkárska značka, ktorá je sviežim vánkom na poli interiérového dizajnu. Zrodila sa z lásky k dizajnu a z fascinácie krásou spočívajúcou v jednoduchosti.

Inšpirácia:
Dizajnéri sa nechávajú inšpirovať surovou krásou prírody a škandinávskou kultúrou. Vzhliadajú tiež k minimalizmu a nápady získavajú cestovaním.

Rozhodli sa tu odmietnuť konvencie a vytvárať kúsky, ktoré sú osobité a výnimočné.

Funkčnosť:
Nábytok musí byť predovšetkým funkčný a s ľahkosťou zapadnúť do vášho života. Na každom kúsku sa teda v štúdiu značky SKANDICA pracuje tiež s ohľadom na jeho praktickú stránku. Dizajnéri sa snažia nájsť to najmodernejšie riešenie pre každodenný život.Často hľadaný produkt Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava Dark môžete získať teraz tu na stránkach v obľúbenej rubrike nočné stolíky! Máme pre vás unikátne výrobky z tejto obľúbenej sekcie ľahko online. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty značky Skandica. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.