Nízký čierny drôtený odkvapkávač na riad Addis, 43 x 33 x 7 cm

Nízky odkvapkávač s veľkou sekciou na sušenie tanierov, misiek, pohárov a hrnčekov. Jeho povrchová úprava chráni ako kuchynskú linku, tak váš... viac informácií »
Nízký čierny drôtený odkvapkávač na riad Addis
Značka: Addis
13 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nízky odkvapkávač s veľkou sekciou na sušenie tanierov, misiek, pohárov a hrnčekov. Jeho povrchová úprava chráni ako kuchynskú linku, tak váš...

Nízky odkvapkávač s veľkou sekciou na sušenie tanierov, misiek, pohárov a hrnčekov. Jeho povrchová úprava chráni ako kuchynskú linku, tak váš riad.
Tento kvalitný tovar možno získať práve tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii odkvapkávače! Pozrite sa na zľavnené produkty zo spomínanej sekcie za najnižšiu cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Addis svojim zákazníkom dodáva vysoko kvalitné výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Nebojte sa, máme toho viac, u nás nájdete ďalšie kúsky od značky Addis. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný produkt Nízký čierny drôtený odkvapkávač na riad Addis, 43 x 33 x 7 cm od výrobcu s dlhou históriou Addis je možné zaobstarať tady za výhodnú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 13 EUR.