Nástenné zrkadlo v bambusovom ráme PT LIVING Idylic, dĺžka 40,5 cm

Usmejte sa na seba do zrkadla každé ráno. Pozitívny vzťah k sebe sa kladne prejaví aj na vzťahoch s okolím, ale aj na vašej úspešnosti. Tento kúsok... viac informácií »
Nástenné zrkadlo v bambusovom ráme PT LIVING Idylic
Značka: PT LIVING
74 EUR
Kúpiť v e-shope »
Usmejte sa na seba do zrkadla každé ráno. Pozitívny vzťah k sebe sa kladne prejaví aj na vzťahoch s okolím, ale aj na vašej úspešnosti. Tento kúsok...

Usmejte sa na seba do zrkadla každé ráno. Pozitívny vzťah k sebe sa kladne prejaví aj na vzťahoch s okolím, ale aj na vašej úspešnosti. Tento kúsok bude dodávať slušivý šmrnc nielen vašej tvári, ale aj celému interiéru.

O značke

Hlavnou myšlienkou holandskej značky PT LIVING je vnášať do svojho špecifického dizajnu výnimočnosť a nadčasovú jednoduchosť. Veľmi žiadaný tovar Nástenné zrkadlo v bambusovom ráme PT LIVING Idylic, dĺžka 40,5 cm dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike zrkadlá. Vyhľadajte si výnimočné kusy zo spomínanej sekcie za akčnú cenu! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke ďalší kvalitný tovar od výrobcu PT LIVING. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Slávny dodávateľ PT LIVING vám poskytuje top tovar. Pozrite so sami!

Veľa predávaný výrobok Nástenné zrkadlo v bambusovom ráme PT LIVING Idylic, dĺžka 40,5 cm od spoločnosti PT LIVING môžete pohodlne kúpiť v našej ponuke navždy výhodne! Teraz za akčnú cenu 74 EUR.