Nástenné zrkadlo Styler Lustro Jyvaskyla Duro, 60 × 86 cm

Kto je na svete najkrajší? S odpoveďou vám pomôže zrkadlo od Styler, ktoré vám každé ráno ukáže, ako veľmi vám pristane úsmev. Veľkosť... viac informácií »
Nástenné zrkadlo Styler Lustro Jyvaskyla Duro
Značka: Styler
70,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kto je na svete najkrajší? S odpoveďou vám pomôže zrkadlo od Styler, ktoré vám každé ráno ukáže, ako veľmi vám pristane úsmev. Veľkosť...

Kto je na svete najkrajší? S odpoveďou vám pomôže zrkadlo od Styler, ktoré vám každé ráno ukáže, ako veľmi vám pristane úsmev.

Veľkosť samotného zrkadla (bez rámu) je 44 x 70 cm. Poznámka: zrkadlo možno zavesiť na stenu vodorovne aj zvisle. Skrutky potrebné k zaveseniu zrkadla nie sú súčasťou balenia.

O značke:
Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na maximum odraziť vo svojich nástenných dekoráciách, obrazoch a hodinách.
Obľúbený a kvalitný kus Nástenné zrkadlo Styler Lustro Jyvaskyla Duro, 60 × 86 cm máte možnosť zohnať teraz na našich stránkach v populárnej rubrike zrkadlá! Pozrite sa na ešte iné produkty zo spomínanej sekcie v akcii!

Veľa žiadaný produkt Nástenné zrkadlo Styler Lustro Jyvaskyla Duro, od našej známej značky Styler jednoducho môžete zohnať u nás extra so zľavou! Teraz za akčnú cenu 70,90 EUR.