Nástenná samolepka Dekornik Pink Panda, 55 x 92 cm

Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné... viac informácií »
Nástenná samolepka Dekornik Pink Panda
Značka: Dekornik
39,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné...

Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné izbičky princezien aj drsné chlapčenské brlohy.

Tieto samolepky na stenu majú špeciálne lepidlo, vďaka ktorému možno obrázok ľahko sňať zo steny a prilepiť niekam inam. Prelepiť ich môžete až 20-krát.

Poznámka: nálepku umiestnite na suchú stenu. Ak bola nedávno natretá, počkajte aspoň 30 dní, kým farba úplne vyschne.Tento kvalitný produkt Nástenná samolepka Dekornik Pink Panda, 55 x 92 cm ide získať ešte tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike detské samolepky! Teraz môžete získať úplne nové produkty z tejto obľúbenej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca Dekornik dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás ponúkame viac. U nás totiž nájdete ďalšie preverené kúsky od značky Dekornik. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt Nástenná samolepka Dekornik Pink Panda, od kvalitného výrobcu Dekornik máte možnosť zaobstarať u nás teraz za výborné peniaze! V akcii za 39,90 EUR.