Nástenná samolepka Dekornik Minty Panda, 55 × 92 cm

Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné... viac informácií »
Nástenná samolepka Dekornik Minty Panda
Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné...

Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné izbičky princezien aj drsné chlapčenské brlohy.

Tieto samolepky na stenu majú špeciálne lepidlo, vďaka ktorému možno obrázok ľahko sňať zo steny a prilepiť niekam inam. Prelepiť ich môžete až 20-krát.

Poznámka: nálepku umiestnite na suchú stenu. Ak bola nedávno natretá, počkajte aspoň 30 dní, kým farba úplne vyschne. Tento neodolateľný výrobok je k dostaniu už dnes tu na našich stránkach zaradený v kategórii detské samolepky! Pripravili sme ostatné výrobky z našej sekcie za rozumné peniaze! Slávny výrobca Dekornik dodáva pre svojich zákazníkov kvalitné výrobky Urobte si radosť!

Nový výrobok Nástenná samolepka Dekornik Minty Panda, 55 × 92 cm od výrobcu so zárukou kvality Dekornik je k dostaniu v aktuálnej ponuke vo výpredajové akciu! Teraz len za 40 EUR.