Nástenná samolepka Ambiance Clouds And Scandinavian Stars

Vyzdobte detskú izbu týmito výraznými nástennými samolepkami so vzormi mráčikov a hviezdičiek, ktoré tým najmenším budú pri hraní aj zaspávaní... viac informácií »
Nástenná samolepka Ambiance Clouds And Scandinavian Stars
Značka: Ambiance
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vyzdobte detskú izbu týmito výraznými nástennými samolepkami so vzormi mráčikov a hviezdičiek, ktoré tým najmenším budú pri hraní aj zaspávaní...

Vyzdobte detskú izbu týmito výraznými nástennými samolepkami so vzormi mráčikov a hviezdičiek, ktoré tým najmenším budú pri hraní aj zaspávaní robiť spoločnosť. Ich malé kráľovstvo tak bude hneď útulnejší a zábavnejšie.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Foto je ilustratívne, skutočné rozmery zodpovedajú uvedeným parametrom.
Veľa žiadaný kus Nástenná samolepka Ambiance Clouds môžete nájsť aktuálne tu na webe zaradený v sekcii . Teraz nájdete kvalitné výrobky v spomínanej kategórii za internetové ceny.

Tento veľmi obľúbený produkt Nástenná samolepka Ambiance Clouds And od poprednej spoločnosti Ambiance nájdete bezpečne online za najnižšiu cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 28,90 EUR.