Nástenná ružová polica z ocele s detailom z dubového dreva s 2 háčikmi Gazzda Hook, dĺžka 70 cm

Vzdušná, minimalistická a praktická. Taká je nástenná polica s 2 háčikmi z kolekcie Hook. Umiestniť ju môžete do obývačky, spálne, chodby aj... viac informácií »
Nástenná ružová polica z ocele s detailom z dubového dreva s 2 háčikmi Gazzda Hook
Značka: Gazzda
88 EUR110 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Vzdušná, minimalistická a praktická. Taká je nástenná polica s 2 háčikmi z kolekcie Hook. Umiestniť ju môžete do obývačky, spálne, chodby aj...

Vzdušná, minimalistická a praktická. Taká je nástenná polica s 2 háčikmi z kolekcie Hook.

Umiestniť ju môžete do obývačky, spálne, chodby aj kuchyne. So značkou Gazzda sa fantázii medze nekladú. ♥

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award.Nový produkt nájdete tiež tu na stránkach v známej sekcii . Teraz nájdete zľavnené produkty zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze! Obľúbený dodávateľ Gazzda môže ponúkať top produkty Nakupujte výhodný u nás! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar od dodávateľa Gazzda. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt Nástenná ružová polica z ocele s detailom z dubového od dodávateľa so skvelou povesťou Gazzda máte možnosť zaobstarať na našich stránkach teraz navždy výhodne. Akčné ceny už od 88 EUR.