Nástenná oceľová tyč Metaltex Frost City, dĺžka 80 cm

Dajte svojej kúpeľni zmysel a poriadok. S praktickými doplnkami od značky Metaltex budete mať v kúpeľni všetko na svojom mieste. Zároveň vyrieši... viac informácií »
Nástenná oceľová tyč Metaltex Frost City
Značka: Metaltex
18,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dajte svojej kúpeľni zmysel a poriadok. S praktickými doplnkami od značky Metaltex budete mať v kúpeľni všetko na svojom mieste. Zároveň vyrieši...

Dajte svojej kúpeľni zmysel a poriadok. S praktickými doplnkami od značky Metaltex budete mať v kúpeľni všetko na svojom mieste. Zároveň vyrieši nekončiaci problém s malým priestorom, ktorý tak často hľadáme.

Značka Metaltex je odborník na vytváranie šikovných pomocníkov do kuchyne i kúpeľne.

Metaltex používa na výrobu svojich stojanov a držiakov kov so špeciálne vymysleným povrchom Polytherm®. Práve vďaka nemu je kov antikorózny a ešte navyše aj protiprachový. Tento skvelý produkt možno kúpiť ľahko tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike doplnky do kuchyne. Teraz môžete nájsť ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na ďalšie produkty značky Metaltex. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento veľmi žiadaný tovar Nástenná oceľová tyč Metaltex Frost City, dĺžka 80 od skvelého výrobcu Metaltex jednoducho zoženiete v súčasnosti za rozumné peniaze. Teraz len za 18,99 EUR.