Nástenná multifunkčná skrinka v dubovom dekore Mistral 004

Praktická výklopná skriňa Hammel je ideálna do menších interiérov alebo pracovní. V tejto kolekcii Mistral nájdete okrem písacích stolov aj mnoho... viac informácií »
Nástenná multifunkčná skrinka v dubovom dekore Mistral 004
Značka: Hammel
799 EUR999 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Praktická výklopná skriňa Hammel je ideálna do menších interiérov alebo pracovní. V tejto kolekcii Mistral nájdete okrem písacích stolov aj mnoho...

Praktická výklopná skriňa Hammel je ideálna do menších interiérov alebo pracovní.

V tejto kolekcii Mistral nájdete okrem písacích stolov aj mnoho typov knižníc a komôd, ktoré sa stále vyrábajú v pôvodnej továrni v dánskom meste Hammel. Tento nadčasový dizajn v skutočnosti nikdy nevyjde z módy.

Tento skladací stôl sa ľahko hodí do modernej minimalistickej obývačky alebo domácej kancelárie.


Vysokokvalitný kus Nástenná multifunkčná skrinka v dubovom dekore Mistral 004 je k dispozícii aktuálne na stránkach v populárnej rubrike skrinky! Teraz si môžete kúpiť parádne produkty z tejto sekcie vo výpredajovej akcii. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke viac kvalitných produktov od výrobcu Hammel. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Hammel vyrába prémiový tovar.

Unikátny a obľúbený produkt Nástenná multifunkčná skrinka v od výrobcu so zárukou kvality Hammel pohodlne získate tady za výpredajovú cenu! Lacno za cenu 799 EUR.