Nástenná detská samolepka Dekornik Birds in a Circle, ø 200 cm

Nálepka na stenu je šikovné a lacné riešenie, ako dodať fádnym bielym stenám dizajnový náboj. Značka Dekornik nemyslí pri navrhovaní len na... viac informácií »
Nástenná detská samolepka Dekornik Birds in a Circle
Značka: Dekornik
177 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nálepka na stenu je šikovné a lacné riešenie, ako dodať fádnym bielym stenám dizajnový náboj. Značka Dekornik nemyslí pri navrhovaní len na...

Nálepka na stenu je šikovné a lacné riešenie, ako dodať fádnym bielym stenám dizajnový náboj. Značka Dekornik nemyslí pri navrhovaní len na dospelých, medzi širokou ponukou motívov nájdete aj ten pravý na zariadenie detskej izby.

Nálepky sú laminované, a preto sa dajú v prípade znečistenia ľahko očistiť vlhkou handričkou. Sú vhodné aj na miesta, ktorých sa vaše batoľa často dotýka.

Upozornenie: nálepka sa skladá z dvoch častí, ktoré by ste mali nalepiť na stenu tak, aby sa navzájom prekrývali.

Poznámka: nálepku umiestnite na suchú stenu. Ak bola nedávno natretá, počkajte aspoň 30 dní, kým farba úplne vyschne. Kvalitný tovar Nástenná detská samolepka Dekornik Birds in a nájdete ešte na našich stránkach zaradený v rubrike samolepky. Teraz si môžete vybrať nové produkty z našej sekcie za najlepšie ceny. Tento výnimočný výrobca Dekornik svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné produkty

Veľa podarený tovar Nástenná detská samolepka Dekornik Birds in a Circle, ø 200 cm od známeho výrobcu Dekornik je možné kúpiť v našej internetovej ponuke za akčnú cenu! Cenovo vychádza na 177 EUR.