Nástenná dekorácia Unlimited Design for kids Vrtuľa

Vyzdobte svojej ratolesti izbičku roztomilými dekoráciami, ktoré sú nielen krásne, ale aj ekologické a české! O Unlimited Design Značku Unlimited... viac informácií »
Nástenná dekorácia Unlimited Design for kids Vrtuľa
13 EUR18,99 EUR Zľava -31%
Kúpiť v e-shope »
Vyzdobte svojej ratolesti izbičku roztomilými dekoráciami, ktoré sú nielen krásne, ale aj ekologické a české! O Unlimited Design Značku Unlimited...

Vyzdobte svojej ratolesti izbičku roztomilými dekoráciami, ktoré sú nielen krásne, ale aj ekologické a české!

O Unlimited Design

Značku Unlimited Design založila v roku 2008 dizajnérka Michaela Horáčková, ktorá je srdcom celého štúdia.

Kolekcia Unlimited Design For Kids sa pýši ekologickými kúskami českej výroby, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale aj funkčné.
Vo svojej tvorbe sa snaží Michaela používať len rôzne formy papiera, samotné spracovanie materiálu potom prebieha pomocou šikovného oscilujúceho noža, vďaka čomu je rez čistý a úplne precízny. Následné úpravy jednotlivých výrobkov – od poličiek cez tabule na kreslenie až po roztomilé dekorácie – sú ručnou prácou.

Takto to vyzerá, keď sa niečomu venujete s láskou. ♡
Exkluzívny produkt ide nakúpiť v pohode tu na webe v obľúbenej sekcii . Teraz si môžete zaobstarať nové produkty vo spomínanej sekcii za outletovú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež ďalší preverený tovar od dodávateľa Unlimited Design for kids. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Unlimited Design for kids pre svojich zákazníkov poskytuje skvelý tovar.

Akčný a v zľave produkt Nástenná dekorácia Unlimited Design od známeho dodávateľa Unlimited Design for kids jednoducho získate aktuálne v našej ponuke výhodne! Teraz nakúpite za 13 EUR.