Námorníckymodrá rozkladacia rohová pohovka Miuform Lovely Annie, ľavý roh

Nenáročný minimalistický dizajn pohovky Miuform Lovely Annie sa hodí do interiérov v modernom aj škandinávskom štýle. Podstavec z borovicového... viac informácií »
Námorníckymodrá rozkladacia rohová pohovka Miuform Lovely Annie
Značka: Miuform
1 090 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nenáročný minimalistický dizajn pohovky Miuform Lovely Annie sa hodí do interiérov v modernom aj škandinávskom štýle. Podstavec z borovicového...

Nenáročný minimalistický dizajn pohovky Miuform Lovely Annie sa hodí do interiérov v modernom aj škandinávskom štýle.

Podstavec z borovicového dreva dodáva pohovke ľahkosť a vzdušnosť. Na dotyk príjemná látka, neutrálne farby a jednoduché tvary vytvárajú nadčasový model pohovky, ktorý nevyjde z módy po jednej sezóne. Táto pohovka bola jednoducho navrhnutá tak, aby poskytovala útulné a relaxačné posedenie pre celú rodinu.

Zaujímavou funkciou je napríklad aj bočné vrecko, aby ste mali všetko potrebné vždy poruke.

Táto štýlová pohovka je aj veľmi praktická, pretože sa dá rozložiť na pohodlné lôžko pre 2 osoby. Exkluzívny tovar Námorníckymodrá rozkladacia rohová pohovka Miuform Lovely Annie, ľavý roh máte možnosť dostať jednoducho tu u nás umiestnený v rubrike rohové pohovky. Teraz si môžete zaobstarať unikátne výrobky z tejto kateógrie za neuveriteľne výhodnú cenu!

Kvalitný a žiadaný kus Námorníckymodrá rozkladacia rohová pohovka Miuform Lovely Annie, ľavý značky Miuform môžete zohnať na našich stránkach teraz práve trvalo výhodne! Ponuky od 1 090 EUR.