Námornícky modrý vlnený pléd LANZARETTI Premium, 140 x 200 cm

Nadčasový pléd od spoločnosti LANZARETTI dodá každej miestnosti punc luxusu a poriadnu dávku pohodlia. Pri výrobe, ktorá prebieha výlučne v... viac informácií »
Námornícky modrý vlnený pléd LANZARETTI Premium
Značka: LANZARETTI
61,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nadčasový pléd od spoločnosti LANZARETTI dodá každej miestnosti punc luxusu a poriadnu dávku pohodlia. Pri výrobe, ktorá prebieha výlučne v...

Nadčasový pléd od spoločnosti LANZARETTI dodá každej miestnosti punc luxusu a poriadnu dávku pohodlia.

Pri výrobe, ktorá prebieha výlučne v Európskej únii, sa používajú najkvalitnejšie a najudržateľnejšie materiály, ako je v tomto prípade 100 % vlna. Priadze pochádzajú väčšinou z Nového Zélandu, Poľska alebo Talianska a sú získavané veľmi humánnym spôsobom, tzv. bez krutosti.

Pri správnej starostlivosti sa vám odvďačí dlhou životnosťou. Pléd je možné prať v cykle pre vlnu pri maximálnej teplote 30 °C s použitím pracích prostriedkov určených na vlnu. Potom ho veľmi jemne vysušte.Obľúbený kus dostanete teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii deky. Teraz kúpite parádne kusy v spomínanej sekcii za rozumné peniaze! Tento výnimočný výrobca LANZARETTI pre vás vyrába top produkty. Presvedčte sa sami! Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite na ďalšie preverené produkty značky LANZARETTI. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Námornícky modrý vlnený pléd od výrobcu s dlhou históriou LANZARETTI možno získať bezpečne online za skvelú cenu. Akčná cena už od 61,90 EUR.