Námornícky modrá zamatová rohová pohovka Kooko Home Harmony, ľavý roh

Hľadáte ideálny kúsok pre veľkú rodinu alebo len potrebujte viac miesta pre maximálne pohodlie? Model Harmony s mäkkým polstrovaním, 2 doplňujúcimi... viac informácií »
Námornícky modrá zamatová rohová pohovka Kooko Home Harmony
Značka: Kooko Home
1 490 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hľadáte ideálny kúsok pre veľkú rodinu alebo len potrebujte viac miesta pre maximálne pohodlie? Model Harmony s mäkkým polstrovaním, 2 doplňujúcimi...

Hľadáte ideálny kúsok pre veľkú rodinu alebo len potrebujte viac miesta pre maximálne pohodlie? Model Harmony s mäkkým polstrovaním, 2 doplňujúcimi vankúšikmi a zamatovo hebkým povrchom vytvoria relaxačnú oázu aj v domácnosti, kde to neustále žije.

Stavte na klasický dizajn a príjemné farby, ktoré ľahko vyladíte s ďalšími doplnkami. Váš interiér tak bude vyžarovať útulnosť už z diaľky. Veľmi žiadaný tovar možno kúpiť bez problémov tu u nás v rubrike rohové pohovky! Mrknite na ešte podobné kusy z tejto populárnej kategórie jednoducho online! Táto značka Kooko Home dodáva svojim zákazníkom prvotriedny produkty Nakupujte výhodný u nás. Naša ponuka je široká, u nás totiž nájdete viac skvelých kúskov od značky Kooko Home. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný tovar Námornícky modrá zamatová rohová pohovka Kooko Home Harmony, ľavý od spoločnosti s úžasnou reputáciou Kooko Home je možné zaobstarať na našich stránkach teraz práve za neuveriteľne nízku cenu! Teraz za 1 490 EUR.